GRAFIK

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00
09.55
SMUKŁA SYLWETKA
Monika
09.00
09.55
IC+ PŁASKI BRZUCH
Monika
09.00
09.55
TABATA + ATAK NA POŚLADKI
Monika
16.40
17.35
BRAK
Brak

17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Monika

17.40
18.35
Start
INDOOR CYCLING
Dominika

18.15
19.10
INTERWAŁ + ATAK POŚLADKA
Kasia

18.40
19.35
Energy
INDOOR CYCLING
Monika

19.15
20.10
POWER TRENING
Magda

19.40
20.35
Intro Start
INDOOR CYCLING
Kasia

20.15
21.10
JOGA
Ela
16.40
17.35
BRAK
Brak

17.15
18.10
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magda

17.40
18.35
Start
INDOOR CYCLING
Piotrek

18.15
19.10
FUNCTIONAL MIX
Dominika

18.40
19.35
Speed trening
INDOOR CYCLING
Piotrek

19.15
20.10
SMUKŁA SYLWETKA
Dominika

19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak

20.15
21.10
BODYFIT
Darek
16.40
17.35
IC+ PŁASKI BRZUCH
Kasia

17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Monika

17.40
18.35
Brak
BRAK
Brak

18.15
19.10
INTERWAŁ + ATAK NA BRZUCH
Kasia

18.40
19.35
Fatburning
INDOOR CYCLING
Asia W.

19.15
20.10
POWER TRENING
Magda

19.40
20.35
Energy
INDOOR CYCLING
Asia W.

20.15
21.10
MDANCE
Magda
16.40
17.35
BIKINI FITNESS + IC
Kasia

17.15
18.10
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magda

17.40
18.35
Energy
INDOOR CYCLING
Kasia

18.15
19.10
MDANCE
Magda

18.40
19.35
Etap górski
INDOOR CYCLING
Piotrek

19.15
20.10
SMUKŁA SYLWETKA
Dominika

19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak

20.15
21.10
BODYFIT
Darek
16.40
17.35
BRAK
Brak

17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Natalia

17.40
18.35
Brak
BRAK
Brak

18.15
19.10
ZUMBA
Marta

18.40
19.35
Turbo spalanie
INDOOR CYCLING
Dominika R.

19.15
20.10
JOGA
Ela

19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak

20.15
21.10
TABATA SUPER SPALANIE
Darek

Poniedziałek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    09.00 - 09.55
  • BRAK
    16.40 - 17.35
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10
  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • INTERWAŁ + ATAK POŚLADKA
    18.15 - 19.10
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • POWER TRENING
    19.15 - 20.10
  • INDOOR CYCLING
    19.40 - 20.35
  • JOGA
    20.15 - 21.10

Wtorek

  • BRAK
    16.40 - 17.35
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    17.15 - 18.10
  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • FUNCTIONAL MIX
    18.15 - 19.10
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • SMUKŁA SYLWETKA
    19.15 - 20.10
  • BRAK
    19.40 - 20.35
  • BODYFIT
    20.15 - 21.10

Środa

  • IC+ PŁASKI BRZUCH
    09.00 - 09.55
  • IC+ PŁASKI BRZUCH
    16.40 - 17.35
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10
  • BRAK
    17.40 - 18.35
  • INTERWAŁ + ATAK NA BRZUCH
    18.15 - 19.10
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • POWER TRENING
    19.15 - 20.10
  • INDOOR CYCLING
    19.40 - 20.35
  • MDANCE
    20.15 - 21.10

Czwartek

  • BIKINI FITNESS + IC
    16.40 - 17.35
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    17.15 - 18.10
  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • MDANCE
    18.15 - 19.10
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • SMUKŁA SYLWETKA
    19.15 - 20.10
  • BRAK
    19.40 - 20.35
  • BODYFIT
    20.15 - 21.10

Piątek

  • TABATA + ATAK NA POŚLADKI
    09.00 - 09.55
  • BRAK
    16.40 - 17.35
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10
  • BRAK
    17.40 - 18.35
  • ZUMBA
    18.15 - 19.10
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • JOGA
    19.15 - 20.10
  • BRAK
    19.40 - 20.35
  • TABATA SUPER SPALANIE
    20.15 - 21.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.40
17.35
BIKINI FITNESS + IC
Kasia

Czwartek

  • BIKINI FITNESS + IC
    16.40 - 17.35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20.15
21.10
BODYFIT
Darek
20.15
21.10
BODYFIT
Darek

Wtorek

  • BODYFIT
    20.15 - 21.10

Czwartek

  • BODYFIT
    20.15 - 21.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.40
17.35
BRAK
Brak
16.40
17.35
BRAK
Brak
16.40
17.35
BRAK
Brak

17.40
18.35
Brak
BRAK
Brak
17.40
18.35
Brak
BRAK
Brak
19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak
19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak
19.40
20.35
Brak
BRAK
Brak

Poniedziałek

  • BRAK
    16.40 - 17.35

Wtorek

  • BRAK
    16.40 - 17.35
  • BRAK
    19.40 - 20.35

Środa

  • BRAK
    17.40 - 18.35

Czwartek

  • BRAK
    19.40 - 20.35

Piątek

  • BRAK
    16.40 - 17.35
  • BRAK
    17.40 - 18.35
  • BRAK
    19.40 - 20.35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.15
19.10
FUNCTIONAL MIX
Dominika

Wtorek

  • FUNCTIONAL MIX
    18.15 - 19.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00
09.55
IC+ PŁASKI BRZUCH
Monika
16.40
17.35
IC+ PŁASKI BRZUCH
Kasia

Środa

  • IC+ PŁASKI BRZUCH
    09.00 - 09.55
  • IC+ PŁASKI BRZUCH
    16.40 - 17.35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.40
18.35
Start
INDOOR CYCLING
Dominika

18.40
19.35
Energy
INDOOR CYCLING
Monika

19.40
20.35
Intro Start
INDOOR CYCLING
Kasia
17.40
18.35
Start
INDOOR CYCLING
Piotrek

18.40
19.35
Speed trening
INDOOR CYCLING
Piotrek
17.40
18.35
Energy
INDOOR CYCLING
Kasia

18.40
19.35
Etap górski
INDOOR CYCLING
Piotrek
18.40
19.35
Fatburning
INDOOR CYCLING
Asia W.

19.40
20.35
Energy
INDOOR CYCLING
Asia W.
18.40
19.35
Turbo spalanie
INDOOR CYCLING
Dominika R.

Poniedziałek

  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • INDOOR CYCLING
    19.40 - 20.35

Wtorek

  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35

Środa

  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
  • INDOOR CYCLING
    19.40 - 20.35

Czwartek

  • INDOOR CYCLING
    17.40 - 18.35
  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35

Piątek

  • INDOOR CYCLING
    18.40 - 19.35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.15
19.10
INTERWAŁ + ATAK NA BRZUCH
Kasia

Środa

  • INTERWAŁ + ATAK NA BRZUCH
    18.15 - 19.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.15
19.10
INTERWAŁ + ATAK POŚLADKA
Kasia

Poniedziałek

  • INTERWAŁ + ATAK POŚLADKA
    18.15 - 19.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19.15
20.10
JOGA
Ela
20.15
21.10
JOGA
Ela

Poniedziałek

  • JOGA
    20.15 - 21.10

Piątek

  • JOGA
    19.15 - 20.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.15
19.10
MDANCE
Magda
20.15
21.10
MDANCE
Magda

Środa

  • MDANCE
    20.15 - 21.10

Czwartek

  • MDANCE
    18.15 - 19.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19.15
20.10
POWER TRENING
Magda
19.15
20.10
POWER TRENING
Magda

Poniedziałek

  • POWER TRENING
    19.15 - 20.10

Środa

  • POWER TRENING
    19.15 - 20.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00
09.55
SMUKŁA SYLWETKA
Monika
17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Monika
17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Monika
17.15
18.10
SMUKŁA SYLWETKA
Natalia
19.15
20.10
SMUKŁA SYLWETKA
Dominika
19.15
20.10
SMUKŁA SYLWETKA
Dominika

Poniedziałek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    09.00 - 09.55
  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10

Wtorek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    19.15 - 20.10

Środa

  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10

Czwartek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    19.15 - 20.10

Piątek

  • SMUKŁA SYLWETKA
    17.15 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.00
09.55
TABATA + ATAK NA POŚLADKI
Monika

Piątek

  • TABATA + ATAK NA POŚLADKI
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20.15
21.10
TABATA SUPER SPALANIE
Darek

Piątek

  • TABATA SUPER SPALANIE
    20.15 - 21.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.15
18.10
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magda
17.15
18.10
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Magda

Wtorek

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    17.15 - 18.10

Czwartek

  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
    17.15 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.15
19.10
ZUMBA
Marta

Piątek

  • ZUMBA
    18.15 - 19.10
No events available!