KLUB OTWARTY OD ŚRODY 4.11 WSZYSTKIE KARNETY ODMROŻONE!

Kochani Klubowicze!

Reagując na Wasze liczne zapytania i sugestie dotyczące funkcjonowania klubu, podjęliśmy decyzję o odmrożeniu karnetów i otwarciu klubu od środy 4 listopada 2020. Zapoznajcie się dokładnie z poniższymi informacjami. Prosimy o przeczytanie tekstu od deski do deski 😉

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszcza się prowadzenie działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Klub Synergia Fitness spełnia te wymagania oraz wzorowo zachowuje standardy bezpieczeństwa i obostrzeń sanitarnych, dlatego podjęliśmy decyzję, że nasz klub będzie otwarty od środy, 4 listopada 2020.

Obecnie z klubu korzystać mogą:

 1. Uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez Instruktorów zgodnie z harmonogramem (zajęcia fitness, zajęcia IC, zajęcia siłowe, wydolnościowe i sprawnościowe prowadzone przez instruktorów w wydzielonych strefach oraz dla osób trenujących z trenerem personalnym)
 2. Osoby przygotowujące się do zawodów sportowych (opcja dla osób przygotowujących się do wzięcia udziału w zawodach sportowych, których organizatorem nie jest Synergia Fitness oraz dla osób biorących udział w amatorskiej lub profesjonalnej rywalizacji sportowej)
 3. Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego
 4. Osoby trenujące wraz z trenerem personalnym
 5. Trenerzy personalni wraz ze swoimi podopiecznymi

Zapisy na zajęcia sportowe

Możecie to zrobić przynajmniej na 3 sposoby:

 1. Poprzez strefę klienta na przeglądarce internetowej https://synergiafitness.strefaklienta.com.pl/
 2. Poprzez wiadomość w komunikatorze messenger
 3. Telefonicznie – dzwoniąc pod numer 77 545 33 90 (Recepcja Klubu)

GRAFIK ZAJĘĆ SPORTOWYCH OBOWIĄZUJĄCY W DNIACH 4 -30 LISTOPADA.

Na poszczególne zajęcia obowiązują następujące limity osób:

 • Sala Fitness: 16 osób
 • Sala Indoor Cycling : 12 osób
 • Sterfa siłowa i strefa cardio: 15 osób

Poniżej przedstawiamy Wam także zasady obowiązujące w klubie. Nieprzestrzeganie zasad będzie się wiązało z wydaleniem z Klubu. Zależy nam, aby w Klubie ćwiczyło się wszystkim bezpiecznie i bez zbędnych problemów.

Najważniejsze zasady

 1. Wchodząc do Klubu oraz poruszając się po nim w częściach wspólnych (tj. szatnie, korytarz, recepcja) noś maseczkę lub w inny sposób zasłoń usta i nos!
 2. Dezynfekuj sprzęt po każdym użyciu!
 3. Zachowaj odstęp przynajmniej 1,5 m między innymi uczestnikami!
 4. Jesteś chory lub przeziębiony, odpuść trening i nie narażaj innych Klubowiczów!
 5. W godzinach 11-15:30 zostaje wprowadzona przerwa na dezynfekcję i wietrzenie klubu. W tych godzinach treningi są zabronione i należy opuścić klub.

Nowe godziny otwarcia Klubu Synergia Fitness kształtują się następująco

 • Poniedziałek – Piątek 7:00 – 11:00 i 15:30 – 22:00
 • (11:00 – 15:30 – Przerwa na dezynfekcję i wietrzenie klubu)  
 • Sobota – Niedziela 9:00 – 15:00

Klub jednocześnie informuje, że wznawia działalność tylko na czas określony tj. do 30 listopada 2020. W tym czasie każdy klubowicz otrzymuje szanse na wykorzystania zakupionych wcześniej karnetów. Klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na czas przekraczający powyższą datę.

Add Comment