UWAGA WAŻNE

Szanowni klubowicze w związku z wprowadzeniem w dniach 28.12 – 17.01 kwarantanny narodowej ogłaszamy co następuje (prosimy przeczytać uważnie cały wpis):

  • Zajęcia grupowe odbywają się tylko i wyłącznie online. Dostępne są bez limitu dla wszystkich posiadaczy aktywnych karnetów. Dotyczy także karnetów na siłownię. (grafik zajęć oraz najważniejsze informacje jak dołączyć znajdziecie tutaj

  • Siłownia czynna tylko i wyłącznie dla osób uprawiających sport profesjonalny w godzinach 7-11 i 16-20.  Jeśli są wśród nas jacyś zawodowcy to serdecznie zapraszamy.

  • Recepcja na tę chwilę pracuje normalnie. Chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania, pomoże skorzystać z zajęć online a jak trzeba to porozmawia o Waszych planach na sylwestra 🙂

  • BARDZO WAŻNE – Każda osoba która mimo wszystko chce ZAMROZIĆ swój karnet jest proszona o jak najszybszy kontakt z klubem w celu dokonania zawieszenia!

Kilka słów od Prezesa i całego SYNERGIA TEAMU:

Kochani klubowicze prosimy nie zostawiajcie Nas, robimy wszystko aby dopasować się do aktualnej sytuacji.

 Każdy kto ma aktywny karnet może korzystać z zajęć online bez limitów ( 2 treningi dziennie) Jeśli masz aktywny karnet tylko do końca grudnia nie zostawiaj nas? Wykup karnet i korzystaj z onlajnów w styczniu. Pamiętajcie bez Was nie ma Nas. Nadal możecie normalnie zapisywać się na styczniowe zajęcia aby nie stracić swoich miejsc z tym że do 17.01 widzimy się przed ekranem a od 18.01 (jak BÓG DA) na sali treningowej.

W imieniu całego klubu wszystkich instruktorów trenerów i pracowników zachęcamy Was do korzystania z naszych zajęć online bo na ten moment to jedyna możliwość prowadzenia działalności. Jeśli mamy mieć do czego wracać to musimy być teraz razem 🤝

Wiecie, że z natury jesteśmy uśmiechnięci i weseli, nie dajemy Wam odczuć że jest źle… ale jest.
To ciągłe otwieranie – zamykanie, otwieranie – zamykanie zwariować można. A okres letni względnie ,,normalny,, nie pozwolił nam się odbić. Potrzebujemy Was, potrzebujemy Waszej energii,😍 dlatego apelujemy: Nie zamrażajcie swoich karnetów i korzystajcie z zajęć online.

Dziękujemy za Wasze wsparcie który okazaliście nam już do tej pory 😘

Add Comment