KARNETY I ZAPISY

Szanowni Klubowicze, wszyscy stanęliśmy w obliczu nowej i nieznanej dla nas sytuacji. Zamknięcie klubu na 2 tygodnie może mieć znamienne skutki o których wszyscy myślimy, ale nikt głośno nie mówi. Zrobimy jednak wszystko aby jak najszybciej wrócić do normalności. Pierwszą rzeczą jaką możemy wspólnie zrobić to ograniczyć wychodzenie z domu i kontakt z innymi ludźmi, do niezbędnego minimum. Zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa jest w tym momencie sprawą nadrzędną, bowiem człowiek i jego zdrowie były, są i będą w naszym klubie najważniejsze. Przechodząc do konkretów zamieszczamy poniżej kilka ważnych dla Was informacji.

SIŁOWNIA

Co z naszymi karnetami ? Tutaj sprawa jest dość prosta. Każdy karnet na siłownię zostaje ,,zamrożony,, więc w momencie otwarcia klubu każdy z Was będzie miał karnet ważny dokładnie tyle samo dni ile zostało mu w dniu przymusowego zamknięcia. Nic nikomu nie przepada.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Co z naszymi niewykorzystanymi wejściami ? Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was wróci do nas od razu po zakończeniu stanu wyjątkowego. W tej sytuacji przenoszenie niewykorzystanych wejść na kwiecień byłoby bardzo nie sprawiedliwe. Postanowiliśmy, że każdy z Was otrzyma od nas voucher z dokładną ilością wejść które nie zostały przez Was wykorzystane w związku z zawieszeniem działalności klubu. Voucher będzie ważny do 31.12.2020 r. Wejścia będziecie mogli wykorzystać w dowolnym momencie na zajęciach lub siłowni.

Jak będą realizowane zapisy na kwiecień ? Zapisy na kwiecień ruszają planowo w poniedziałek 16 marca. Grafik zostanie umieszczony na stronie www i naszym facebooku. Recepcja będzie pełnić dyżur w klubie w godzinach 10:00 – 18:00.

Zapisywać się można:

– telefonicznie: 77 545 33 90 lub 601 450 403

– email: klub@fitnesskrapkowice.pl

– aplikacja messenger: Synergia Fitness

– osobiście w siedzibie naszego klubu. (tylko osoby zdrowe z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, preferowana płatność kartą, telefonem itp.)

Dokonywać płatności za karnety można:

Płatności Online:

  1. Skontaktuj się z naszym klubem poprzez jeden z wyżej wymienionych kanałów. Dowiesz się jaką dokładnie kwotę wpłacić po uwzględnieniu Twoich zniżek i zajęć na jakie się zapisujesz.
  2. Konto do wpłaty: ING BANK ŚLĄSKI 41 1050 1487 1000 0092 3009 0582
  3. Odbiorca: SYNERGIA FITNESS ul. KOZIELSKA 6c, 47-300 Krapkowice
  4. Tytuł: imię i nazwisko / dzień i godzina zajęć np. Jan Kowalski / poniedziałek 17:40, środa 18:15, piątek 17:15

Osobiście w siedzibie naszego klubu (tylko osoby zdrowe z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, preferowana płatność kartą, telefonem itp.)

Co w sytuacji jeśli stan wyjątkowy się przedłuży? Jeżeli działalność takich miejsc jak nasze, zostanie odgórnie zawieszona na dłuższy okres niż aktualne 2 tygodnie. to Wasze opłacone karnety zostają ,,zamrożone,, i nie tracą ważności.

To bardzo trudny okres dla nas wszystkich, dziękujemy że jesteście z nami i odwdzięczymy się Wam za to już niedługo na naszych salach treningowych 😉

Add Comment