SIŁOWNIA

SYNERGIA FITNESS

Synergia Fitness to najlepsza siłownia i klub fitness w Krapkowicach. Nowe maszyny, bardzo duży wybór zajęć zorganizowanych z profesjonalnymi trenerami i fachowa pomoc specjalistów.

SIŁOWNIA

Znajdziesz u nas nowe i nowoczesne maszyny, na których trening będzie nie tylko bardzo skuteczny ale też przyjemny.

ZAJĘCIA ZORGANIZOWANE

Dzięki zajęciom zorganizowanym będziesz ćwiczyć w grupie pod okiem wyspecjalizowanych trenerów. Zyskasz więcej motywacji, oraz łatwiej Ci będzie osiągnąć swój cel.

STREFA SIŁY

To właśnie tutaj wykonasz trening najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Oprócz nowoczesnych maszyn, a także strefy wolnych ciężarów, czekają tu na Ciebie nasi instruktorzy siłowni. Dzięki ich pomocy swój cel treningowy osiągniesz szybciej niż myślisz!

STREFA CARDIO

Nasze bieżnie, rowery, orbitreki i wiosła przysłużyły się do zrzucenia tysięcy kilogramów przez naszych klubowiczów. Teraz nadszedł czas, abyś to Ty zrobił z nich użytek!

Trening Personalny Synergia Fitness

TRENING PERSONALNY

Treningi te są bezcenne dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Nie popełniaj błędów na początku swojej drogi, bo one mogą kosztować Cię utratę motywacji lub brak efektów!

TRENING PERSONALNY

TRENING PERSONALNY – DLA KOGO ?
Treningi personalne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pań, jak i dla panów.
Kobiety, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, chcą wrócić do formy po porodzie lub kontuzji, bądź też mają na celu wymodelowanie swojej sylwetki, coraz częściej wybierają pracę pod okiem personalnego trenera. W klubie Synergia Fitness może nim być zarówno kobieta, jak i mężczyzna, co daje pełny komfort i zaufanie w rozmowie o swoich potrzebach.

Mężczyźni, którzy ponownie chcą czuć się silni i sprawni albo marzą o tym, aby ponownie założyć swój ulubiony garnitur, powinni postawić na efektywność i kompleksowość podejścia do treningu.

Osoby, których celem jest wystartowanie w amatorskim maratonie lub wyprawa wysokogórska potrzebują specjalisty, który poprowadzi ich do zamierzonych celów. Treningi te są bezcenne dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Nie popełniaj błędów na początku swojej drogi, bo one mogą kosztować Cię utratę motywacji lub brak efektów! Nie popadaj w rutynę, bo nawet doświadczony miłośnik sportu potrzebuje nowych impulsów i zadbania o szczegóły — pamiętaj, że mistrz często jest lepszy tylko o kilka centymetrów od reszty peletonu!

Każdy wiek jest dobry, by podjąć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie pod czujnym okiem doświadczonego trenera! Zapraszamy młodzież i osoby starsze, każdy uzyska optymalne wsparcie w dążeniu do swojego celu.

CZY TRENING PERSONALNY TO TYLKO ĆWICZENIA?
Aby Twoje ciało było sprawne i silne oraz wyglądało tak, jak sobie tego życzysz, potrzeba wielu starań. Abyś osiągnął zamierzone cele, musimy synergicznie włączyć różne działania: trening fizyczny, odpowiednie odżywianie, suplementację, odnowę biologiczną oraz przede wszystkim właściwą motywację. Zadaniem trenera personalnego jest pomóc Ci na każdym z tych obszarów. Jedynie właściwe połączenie tych wszystkich elementów zagwarantuje Ci sukces.

CO ZYSKASZ DZIĘKI TRENINGOM PERSONALNYM W KLUBIE SYNERGIA FITNESS
1. Indywidualne podejście — bo Twoje potrzeby i oczekiwania są najważniejsze.
2. Specjalistę i asystenta — bo potrzebujesz kompleksowego wsparcia, aby osiągnąć sukces.
3. Szybsze efekty — bo Twój czas jest bardzo cenny.
4. Motywację — bo Ty też możesz mieć chwile zwątpienia!

1. Zyskujesz indywidualne podejście:
Wiedza Naszych trenerów pozwoli na indywidualne podejście do Twoich potrzeb, celów i oczekiwań. Instruktor podczas treningu jest wyłącznie do Twojej dyspozycji — poświęca Ci 100% swojej uwagi, dzięki czemu możesz być pewien, że każde ćwiczenie wykonujesz w prawidłowy sposób, co daje gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa i efektywności.
2. Zyskujesz asystenta i specjalistę:
Instruktor będzie nie tylko Twoim trenerem, ale także doradcą, dietetykiem, specjalistą w zakresie zdrowego stylu życia a z czasem może nawet stać się Twoim przyjacielem. Nasi trenerzy to ludzie z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ćwicząc z nimi zyskasz dostęp do kopalni wiedzy —jakie ćwiczenia są dla ciebie najbardziej odpowiednie, w jaki sposób powinieneś/aś się odżywiać oraz jak efektywnie regenerować. Trener dobierze Ci kompleksowy plan treningowy i będzie
pilnował, abyś bezwzględnie go przestrzegał. Na bieżąco będzie monitorował postępy w treningach, w razie potrzeby doradzi zastosowanie odpowiednich suplementów i odżywek.
3. Zyskujesz szybsze efekty:
Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie czas jest jedną z najcenniejszych wartości każdego człowieka: pogodzenie pracy, rodziny, przyjaciół, własnego rozwoju oraz czasu na relaks i wytchnienie wydaje się dziś niemal niemożliwe. Możemy pomóc Ci jednak zadbać o Twoje zdrowie i ciało w najefektywniejszy sposób. Personalny trener w ciągu jedynie 60 minut przeprowadzi kompleksowy trening dopasowany do Twoich możliwości i celów. Zadba o Twój sprzęt, poprawną
technikę i urozmaicenie treningu. Już dwa treningi w tygodniu oraz przestrzeganie zaleceń trenera zmienią jakość Twojego życia bezpowrotnie.
4. Zyskujesz motywację:
Pracując z własnym trenerem dużo trudniej będzie Ci opuścić trening, skończą się wymówki i wymyślane na biegu usprawiedliwienia. Poza tym masz pewność, że nie braknie Ci motywacji. Instruktor wie jak, w krytycznym momencie, wesprzeć, zmotywować i zmobilizować swojego podopiecznego do działania. Możesz być pewien, że ta systematyczność Ci się opłaci.