KADRA

INSTRUKTORZY I TRENERZY PERSONALNI

Adam Kolasa jest instruktorem kulturystyki na siłowni Synergia Fitness. Ukończył kurs trenera personalnego, brał też udział w licznych konwencjach i warsztatach sportowych.

Adam Kolasa

Trener personalny, dietetyk

Z zawodu dietetyk kliniczny i trenerka personalna. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje m.in. na studiach i kursach we Wrocławiu czy Krakowie. Ceni sobie porządek i systematyczność, szczególnie podczas treningu.

Paulina Makowiec

Trener Personalny, dietetyk

Była reprezentantka Polski w łyżwiarstwie figurowym par sportowych. Osoba bardzo aktywana, lubiąca nowe doświadczenia i wyzwania.

Katarzyna Kopacz

Instruktor Fitness

Oprócz kulturystyki pasjonuje się turystyką górską i wspinaczką. Zdobył m.in. najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Przebiegł też 3 maratony.

Dariusz Matuszek

Instruktor Fitness, Trener Personalny

Swoją przygodę rozpoczęła jako uczestniczka zajęć Indoor Cycling w Synergia Fitness. Tak jej się spodobało, że od tego czasu fitness stał się jej wielką pasją.

Dominika Rypala

Instruktor Fitness

Jogę praktykuje od 2011 roku. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach. Joga zmieniła jej życie- nauczyła jak odpuszczać rzeczy, które nam nie służą, jak zadbać o ciało i umysł- teraz dzieli się tą wiedzą z innymi.

Elżbieta Gidel

Instruktor Jogi

Prowadzi zajęcia fitness, treningi personalne oraz terapie indywidualne. Trenerka i fizjoterapeutka, poza fitnessem uwielbia biegać.

Magdalena Sędzicka

Instruktor, Trener, Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, dyplomowany masażysta. W pracy opiera się na holistycznym podejściu i indywidualizacji treningu, dzięki czemu jego podopieczni osiągają rewelacyjne rezultaty.

Marcin Kania

Trener Personalny, Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Mistrzów Sportu we Wrocławiu, pracuje jako trener personalny oraz prowadzi zajęcia grupowe. Każdemu podopiecznemu dobiera trening indywidualnie, żeby osiągnęli cel w sposób bezpieczny, skuteczny i przy dobrej motywacji.

Monika Orzeł

Instruktor Fitness, Trener Personalny

Studentka fizjoterapii, od dziecka związana z tańcem. Od 2016 roku jest Master Lejdis Jump Instruktor, oraz od 2019 instruktorem Zumby.

Marta Kłodzińska

Instruktor Fitness

Swoją przygodę ze zdrowym stylem życia rozpoczęła od stracenia 16 kilogramów. Dzięki temu aktywność zagościła w jej życiu na dobre. Zdecydowała się na zrobienie kursu instruktora i obecnie pomaga innym zmienić ich sylwetkę.

Natalia Morawiec- Błahuta

Instruktor Fitness

Na co dzień pracuje z dziećmi jako nauczyciel Wychowania Fizycznego, prowadzenie zajęć fitness traktuje jako miłą odskocznię od codzienności. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i międzynarodowych konwencji.

Dominika Kowalska – Cieślak

Instruktor fitness

RECEPCJA

Z wykształcenia technik administracji. Jestem typową kobietą, która jest zmienna jak pogoda 🙂 Na co dzień jestem żywą, otwartą, rozgadaną osobą. Tak jak każdy z nas miewam gorsze i lepsze dni, ale zawsze staram się mieć uśmiech na twarzy. Lubię to co robię za to, że praca z ludźmi nie jest oczywista. Nigdy nie wiem.

Z wykształcenia Technik Logistyk, Studentka Wyższej Szkoły Bankowej. Pisanie o sobie jest dla mnie zawsze dużym problemem 🙂 Wolę żeby każdy z Was poznał mnie osobiście kto mnie już zna ten wie, że z natury jestem pozytywną, pogodną i uśmiechniętą osobą, mam też szalone pomysły, ze mną nikt się nie nudzi 😀 Na co dzień.

Absolwentka liceum ogólnokształcącego w Gogolinie. Profil mundurowo wojskowy. U mnie będzie krótko ale na temat. Pisanie rozprawek i wypracowań nigdy nie było moja mocną stroną. Już będziecie wiedzieć kto pisze wszystkie krótkie posty na Facebooku . Jestem osobą która nie umie usiedzieć w miejscu mam 100 pomysłów na minutę, ale jak już sobie coś postanowię.

MENAGER