KADRA

INSTRUKTORZY I TRENERZY PERSONALNI

Adam Kolasa jest instruktorem kulturystyki na siłowni Synergia Fitness. Ukończył kurs trenera personalnego, brał też udział w licznych konwencjach i warsztatach sportowych.

Adam Kolasa

Trener personalny, dietetyk

Z zawodu fizjoterapeutka, na co dzień pracuje w gabinecie i naprawia ludzi 🙂 Po pracy spotkacie ją w naszym klubie na zajęciach Zumby.

Patrycja Kolender

Instruktor Zumba

Była reprezentantka Polski w łyżwiarstwie figurowym par sportowych. Osoba bardzo aktywana, lubiąca nowe doświadczenia i wyzwania.

Katarzyna Kopacz

Instruktor Fitness

Oprócz kulturystyki pasjonuje się turystyką górską i wspinaczką. Zdobył m.in. najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Przebiegł też 3 maratony.

Dariusz Matuszek

Instruktor Fitness, Trener Personalny

Swoją przygodę rozpoczęła jako uczestniczka zajęć Indoor Cycling w Synergia Fitness. Tak jej się spodobało, że od tego czasu fitness stał się jej wielką pasją.

Dominika Rypala

Instruktor Fitness

Jogę praktykuje od 2011 roku. Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach. Joga zmieniła jej życie- nauczyła jak odpuszczać rzeczy, które nam nie służą, jak zadbać o ciało i umysł- teraz dzieli się tą wiedzą z innymi.

Elżbieta Gidel

Instruktor Jogi

Prowadzi zajęcia fitness, zdrowy kręgosłup, jest pasjonatką jogi i zdrowego stylu życia. Kocha naturę

Kinga Stachowiak

Instruktor Fitness

Magister fizjoterapii, dyplomowany masażysta. W pracy opiera się na holistycznym podejściu i indywidualizacji treningu, dzięki czemu jego podopieczni osiągają rewelacyjne rezultaty.

Marcin Kania

Trener Personalny, Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Mistrzów Sportu we Wrocławiu, pracuje jako trener personalny oraz prowadzi zajęcia grupowe. Każdemu podopiecznemu dobiera trening indywidualnie, żeby osiągnęli cel w sposób bezpieczny, skuteczny i przy dobrej motywacji.

Monika Orzeł

Instruktor Fitness, Trener Personalny

Studentka fizjoterapii, od dziecka związana z tańcem. Od 2016 roku jest Master Lejdis Jump Instruktor, oraz od 2019 instruktorem Zumby.

Marta Kłodzińska

Instruktor Zumba

Swoją przygodę ze zdrowym stylem życia rozpoczęła od stracenia 16 kilogramów. Dzięki temu aktywność zagościła w jej życiu na dobre. Zdecydowała się na zrobienie kursu instruktora i obecnie pomaga innym zmienić ich sylwetkę.

Na co dzień pracuje z dziećmi jako nauczyciel Wychowania Fizycznego, prowadzenie zajęć fitness traktuje jako miłą odskocznię od codzienności. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i międzynarodowych konwencji.

Prowadzenie zajęć pole dance stało się moją ogromną pasją.

Agnieszka Lukas

Instruktor Pole Dance

Uwielbiam ćwiczyć na siłowni oraz zdrowo się odżywiać. Oczywiście ciągle służę pomocą, razem zrobimy formę na lata. 

Julia Bachem

Instruktor Siłowni i Fitness

Cześć jestem Misia, od ponad 6 lat jestem stałą klientką Synergii Fitness ale dopiero teraz odważyłam się dołączyć do grupy ZIN i bardzo się z tego cieszę. Zapraszam do wspólnej zabawy. Bezapelacyjnie, należy zabrać ze sobą szeroki uśmiech i pozytywną energię.

Michaela Domżalska

Instruktor Zumba

Lubię rolki, rower i wszelkie formy fitness.

RECEPCJA

Trening to dla mnie przede wszystkim zadbanie o swoje wnętrze i głowę. Uwielbiam spędzać czas aktywnie, jestem pozytywną, uśmiechniętą i pełną energii osobą

Z wykształcenia Technik Logistyk, Studentka Wyższej Szkoły Bankowej. Pisanie o sobie jest dla mnie zawsze dużym problemem 🙂 Wolę żeby każdy z Was poznał mnie osobiście kto mnie już zna ten wie, że z natury jestem pozytywną, pogodną i uśmiechniętą osobą, mam też szalone pomysły, ze mną nikt się nie nudzi 😀 Na co dzień.

U mnie będzie krótko ale na temat. Pisanie rozprawek i wypracowań nigdy nie było moja mocną stroną. Już będziecie wiedzieć kto pisze wszystkie krótkie posty na Facebooku. 😉 Jestem osobą która nie umie usiedzieć w miejscu mam 100 pomysłów na minutę, ale jak już sobie coś postanowię to dążę do celu. Mam duże poczucie humoru.

MENAGER