Sexi Pupa

OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia dla wszystkich. Rozgrzewka zawiera elementy aerobiku, następnie ćwiczenia mają na celu wyrzeźbienie i ujędrnienie dolnych partii ciała w szczególności pośladków.

Marzenia o jędrnych i kształtnych pośladkach mogą stać się rzeczywistością! Aby je zrealizować, niezbędne jest ich wzmacnianie odpowiednimi ćwiczeniami. Sexi Pupa to program zajęć, opracowany z myślą o budowaniu i rzeźbieniu pośladków oraz ud. Trening pośladków prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dobierają odpowiednie ćwiczenia i układają je w całość, co ma zapewnić optymalne efekty.

Uczęszczając na zajęcia Sexi Pupa, będziesz systematycznie pracować nad dolnymi partiami ciała. To różnego typu aktywności, które będą spalały nadmiar tkanki tłuszczowej, a jednocześnie wzmacniały mięśnie. Podczas ćwiczenia pośladków, będziesz oddziaływać m.in. na: mięśnie pośladkowe średni i wielki, gruszkowaty, napinacz powięzi szerokiej, przywodziciele, dwugłowe uda, czworogłowe uda oraz wszelkie inne, ulokowane w okolicy ud i pośladków. Ćwiczenia na seksowną pupę angażują bowiem zarówno same pośladki, jak i nogi, a nawet brzuch. Warunkiem jest, aby wykonywać je zgodnie ze sztuką i zaleceniami trenera prowadzącego zajęcia Sexi Pupa!

.

DLA KOGO?

Dla wszystkich