KARNET PREMIUM

NAJWIĘCEJ MOŻLIWOŚCI W NAJNIŻESZEJ CENIE TAKIE CENY TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA

Stworzyliśmy ten karnet dla wszystkich tych, którzy chcą jak najwięcej za jak najmniej. Stała cena i nieograniczony dostęp do zajęć fitness i siłowni. Karnet w dwóch opcjach – PREMIUM 109 zł oraz – PREMIUM PORANNY 99 zł (wejście do klubu do godziny 15:00)

Poniżej kilka najważniejszych informacji:

  • UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY Z JEDNOMIESIĘCZNYM WYPOWIEDZENIEM. Możesz zrezygnować w każdej chwili jedyne co Cię obowiązuje to 1 miesiąc wypowiedzenia.
  • AUTOMATYCZNA PŁATNOŚĆ Z ZAREJSTROWANEJ KARTY PŁATNICZEJ. Szybko i wygodnie. Nie musisz pamiętać o opłaceniu karnetu. Jest także możliwość płatności tradycyjnej – gotówką lub kartą w klubowej recepcji. Wiąże się to jednak z uiszczeniem jednorazowej opłaty administracyjnej w cenie 70 zł.
  • AUTOMATYCZNE PRZEDŁUŻANIE REZERWACJI NA ZAJĘCIA. Nie musisz pamiętać o zapisywaniu się na kolejny miesiąc.
  • MOŻLIWOŚĆ ZAWIESZENIA UMOWY NA 14 DNI W CIĄGU ROKU. Możesz spokojnie wyjechać na urlop i nie zapłacisz za okres kiedy Cię nie ma.
  • GWARANCJA STAŁEJ CENY. O ewentualnej zmianie ceny członkostwa informujemy z minimum 2 miesięcznym wyprzedzeniem. W tej sytuacji każdy z klubowiczów ma szanse wypowiedzieć umowę jeśli nie akceptuje nowej ceny.

ŻYCZYMY UDANYCH TRENINGÓW 🙂

Jeśli interesuje Cię ten karnet skontaktuj się z naszą recepcją. Pełna treść umowy tutaj :

Add Comment